Ana sayfa

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.

şirket Profili
HAKKIMIZDA

Guangdong Hwashi Technology Inc., 2001 yılında kurulmuştur. Merkez, Huizhou'daki Hwashi sanayi parkında yer almaktadır. Hwashi direnç kaynak makinesi, otomatik kaynak makinesi ve endüstriyel robot geliştirme, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur.

Son 20 yılda, Hwashi, buluş patentleri, faydalı model patentleri, tasarım patentleri ve yazılım Telif Hakları için 50'den fazla patent aldı. Birkaç ulusal standart ve endüstri standardı hazırlama birimidir. Hwashi, "Çin'in ünlü markası", "Guangdong'un ünlü markası", "Çin'in kaliteli kredi kuruluşu", "dünyanın önde gelen chinesebusinessman derneği üye birimi", "Guangdong eyaleti bilim ve teknoloji yeniliği kalite yönetimi gelişmiş birimi", "Guangdong eyaleti akademisyeni uzmanı oldu kurumsal iş istasyonu "ve diğer birçok onursal ünvan.

Hwashi, 20 yıl boyunca dünyanın en son teknolojisi ile yeniliklerini sürdürmekte ve takip etmektedir. Her yıl ürün geliştirme ve inovasyona ağır yatırım yapın. Anahtar üniversiteler ve ulusal anahtar laboratuvarlar ve yeni malzeme ve süreçlerdeki mühendislik teknolojisi merkezleri ile işbirliği içinde, "orta frekans invertörü" teknolojisi ilk önce direnç kaynağı ekipmanı olarak tanıtıldı. "İnsansız, zeki" fabrikayı hayata geçirmemize yardımcı olmak için çalıştığımız uygulama müşterilerimiz için verimli, enerji tasarruflu, güvenli ve çevre dostu üretim ortamı yaratmaktır.

Dünyadaki akıllı üretim trendi ile Hwashi, Jiangxi eyaletinin yichun şehrinde 50.000 metrekarelik büyük ölçekli bir robot geliştirme üssü kurmuştur. Fabrikamızda dünyanın en gelişmiş üretim ve işleme ekipmanlarını tanıtmak. Mekanik, elektronik, kaynak, otomatik kontrol, elektromekanik entegrasyon ve yönetim de dahil olmak üzere teknik ekibimiz ve kaliteli çalışanlarımız var. Dünya standartlarında endüstriyel akıllı ekipmanlarda lider bir kuruluş olmak için müşterilerimize verimli otomasyon kaynak çözümleri sağlamayı taahhüt ediyoruz.

BELGELERİ

ÜRETİM EKİPMANLARI

SATIŞ AĞI

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Guangdong Hwashi Technology Inc., 2001 yılında kurulmuş olup, sermayesi 10.309 milyon RMB'dir. Fabrika Huizhou şehrinde kuruludur ve Hong Kong, Shenzhen, Şangay, Wenzhou, vb'de birkaç şube kurulmuştur. Hwashi, Çin'deki kaynak endüstrisinde lider şirkettir ve yıllardır ünlü marka olarak ödüllendirilmiştir. Hwashi kaynak makineleri, tüm dünyadaki en iyi şirketlere en iyi kaynak makinesi ve otomasyon çözümünü sağlamak için kuzey Amerika, orta-doğu, güney-doğu Asya, Avrupa, vb. Ülkelere satılmaktadır.

Hwashi şirket geliştirme, üretim ve standart direnç kaynak makinesi, özelleştirilmiş otomatik kaynak makinesi, vb satan uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Hwashi toplanan profesyonel ve zengin deneyimli teknik ekip. Kendini geliştirmek için ısrar ediyorlar ve denizaşırı ileri teknolojiyi referans olarak alıyorlar ve onlarca ulusal patent elde ettiler. Standart dirençli kaynak makinası dışında, her çeşit otomatik kaynak makinası ve kaynak üretim hattının geliştirilmesine de önem veriyorlar. Yurtiçi ve yurtdışındaki ünlü şirketler için birçok otomatik kaynak üretim hattı tasarlandı ve üretildi. Hwashi ekipmanları, tencere, otomobil, motosiklet, donanım, ev aletleri, alçak gerilim cihazları, asansör, kompresör vb. İmalat endüstrilerine yaygın olarak uygulanmıştır. Hwashi, ISO9001: 2000 kalite sistem belgesi, CCC CE sertifikası Başlıca müşterileri arasında MIDEA Grubu, SUPOR Grubu, GREE Grubu, Shanghai Panasonic, DELIXI, BYD, MEYER Tayland, BRG Hindistan vb.

Bağlı ortaklık: 2006 yılında, kayıtlı sermayesi RMB5.23 milyon olan Hwashi Güç Kaynağı Teknolojisi (Jiangxi) Co., Ltd. kuruldu. Kurşun-asit batarya, endüstriyel kaynak robotu, otomatik makine, yazılım ve Yaskawa, Panasonic, GSK, ileri teknolojiye dayalı otomasyon üretim tasarımı, tam otomatik üretim sistemi seti, otomasyon üretim tasarımı gibi her yönden hizmet sağlama konusunda uzmanlaşmış ve yüksek kaliteli uygulama vb. Hwashi, teknik teklif tasarımı, çevresel ekipman eşleştirme, teknik eğitim ve müşteriye satış sonrası teknik destek dahil olmak üzere tam bir çözüm sunar.

Hwashi robotu ve otomatik kaynak makinesinin endüstriyel uygulaması, kaynak, kaplama, istifleme, taşıma, kesme, jelatinleştirme ve cilalama, vb. İşlemleri içerir.

Otomobil, otomobil parçaları, köprü işleme, gemi yapımı, ev aletleri, mobilya, elektronik ürün vb. Metal kaynak endüstrilerine ve tarımsal gübre endüstrisi, inşaat malzemeleri ve içecek gibi uygun üretim hattının taşınması ve istiflenmesi için Hwashi makineleri uygulanabilir Gıda endüstrisi, vb Müşterilerden farklı ürünlerin ihtiyacına göre, Hwashi zengin deneyim ve teknolojik kanıtı dayalı müşterilere en iyi robotik ve ikincil eşleştirme sistemleri çözümü sağlayacaktır.

Hwashi şirketinin amacı “müşterilerimize özen göstermek ve en ciddi hizmeti sunmaktır”. İhtiyacınız olanı karşılamak için Hwashi'nin takip ettiği hedef. Dünyanın birinci sınıf kaynak makinası üreticisi olmaya ve müşteriler için gerçek değer yaratmak için her türlü kaynak zorluğunu aşmaya kararlılar.

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : HWASHI

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 6000000-8000000

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 60% - 70%

Patents: 50

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. Sertifikalar Çin GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. Sertifikalar Çin GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. Sertifikalar Çin GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. Sertifikalar