Mesaj gönder
Ev >

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. Şirket Profili

Fabrika turu
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
Üretim hattı

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 0

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 1

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 2

 

 

CNC İşlem Merkezi

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 3GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 4

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 5

 

Parça İşleme Merkezi ve Makine Çerçeve kaynak

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 6GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 7

 

Makine Montajı ve Testleri

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 8GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 9

 

Paket ve Teslimat

 GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 10GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 11

 

OEM/ODM

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 0

  • Müşteriden teminat aldıktan sonra, uzman ve mühendis ekibimiz müşterinin gereksinimlerini iyice değerlendirmek için yakından işbirliği yapar.3 boyutlu modelleme ve CAD yazılımı kullanarak kaynak ekipmanları için tasarım çizimleri geliştirmeye devam ediyoruz.Bu titizlikle hazırlanmış çizimler daha sonra 1 ila 7 gün arasında bir zaman diliminde önceden onay için müşteriye sunulur.

 

  • Tasarım çizimlerinin müşteri tarafından onaylanmasından sonra, hammaddelerin satın alınmasını başlatır ve kaynak ekipmanlarının mekanik bileşenleri için üretim sürecine başlarız.
  • Tasarım onayından itibaren 24 saat içinde, müşteriye ekipman tasarımı, kalıp tasarımı,Parça satın alma ve işleme, makine gövdesinin kaynaklanması, mekanik ve elektrikli bileşenlerin montajı, makinenin devreye girmesi, denetimi ve kabulü.Müşteriyle düzenli iletişim kurarız, ilerleme konusunda güncellemeleri için haftalık yerleşim fotoğrafları sağlayarak.

 

  • Elektriksel bileşenler mekanik bileşenler tamamlandıktan sonra ekipmana entegre edilir.Müşteriden ekipmanın performansını test etmek için örnek göndermesini istiyoruz.Daha sonra, müşteriye ön kabul için üretim videoları ve fotoğrafları sağlıyoruz.

 

  • Ön kabul onaylandıktan sonra, müşterinin tercihlerine göre tesisimizde veya çevrimiçi video kabul için düzenlemeler yapmak için müşterilere bir davetiye gönderiyoruz.Son kalite kontrolü, görünüm ve performans denetimlerine odaklanan özel bir kalite müfettişi tarafından yapılır., paketlenmeden ve gönderilmeden önce nihai denetim raporunun verilmesiyle sonuçlanır.
  • Ayrıca, kullanıcı kılavuzları, su/elektrik/gaz için kurulum kılavuzları ve makine işletim videoları sağlayarak müşteriye kapsamlı destek veriyoruz.sitelerinin sorunsuz hazırlanmasını kolaylaştırmak.

  • Müşteri ekipman için nihai ödemeyi ayarladıktan sonra, nakliye alanı ve ekipman yüklemesinin rezervasyonunu hızlandırırız, genellikle bir hafta içinde tamamlanır.

 

Ar-Ge

 

CE sertifikası

Direniş kaynak makineleri ve endüstriyel robotların güvenilir bir üreticisi olarak,Müşterilere herhangi bir ekipman türü için CE sertifikaları ve müşteri ülkesindeki ulusal gümrük tarafından gerekli sertifikaları sağlayabiliyoruzSahip olduğumuz CE sertifikaları aşağıda listelenmiştir.

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 0GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 1

Icat Patentleri

Sürekli iyileşmenin kalıcı başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. Yenilik istisna değildir. Uzmanlarımız yenilik sınırlarını zorlamak için isteklidirler.ve saygın bir endüstriyel başarıya yol açtı.Bugüne kadar 70'den fazla ulusal patent verdik. Aşağıda bazı buluş patentlerimizi bulabilirsiniz.

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 2

 

Onur Belgesi

Hwashi, Ulusal Yüksek Teknoloji Girişimi ve Guangdong Profesyonel ve Yenilikçi Küçük ve Orta Ölçekli Girişimi de dahil olmak üzere bir dizi ödülle onurlandırıldı.

 

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 3GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. fabrika üretim hattı 4

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.