Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Kaynak Robotları

Motosiklet Çerçeve Nokta Kaynak Makinesi AC Servo

Motosiklet Çerçeve Nokta Kaynak Makinesi AC Servo

  • Motosiklet Çerçeve Nokta Kaynak Makinesi AC Servo
  • Motosiklet Çerçeve Nokta Kaynak Makinesi AC Servo
Motosiklet Çerçeve Nokta Kaynak Makinesi AC Servo
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hwashi
Sertifika: CCC/CE/ISO
Model numarası: HS-R6-08
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1/takım
Ambalaj bilgileri: Tahta kutu
Teslim süresi: 15-30 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Satış Sonrası Hizmet Verilir: Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler İsim: Hwashi Depolama Rafı Köşe Kaynak Robotu Ünitesi
Sürüş modu: AC servo sürüş Etkili yük: 8kg
Konumlandırma doğruluğunu tekrarla: ±0,05 mm Hareket Aralığı: ±360 derece
Max hız: 270 ° / sn Hareketli Yarıçap: 893 mm
Hayata hizmet et: 8-10 Yıl
Vurgulamak:

Motosiklet Çerçevesi Punta Kaynak Makinesi

,

Punta Kaynak Makinesi AC Servo

,

Motosiklet Çerçevesi Kaynak Robotu Ünitesi

 

Product Introduction.jpg

主图.jpg

33.jpg

 

Proje Arka Planı: Motosiklet Çerçeve Kaynak Robotu Ünitesi (Cezayir'deki motosiklet imalat şirketlerinden birinde uygulandı)

 

 

Müşteri Gereksinimi:

1.       Kaynak için iş gücünü değiştirmek için robot kullanın.Ürünün manuel olarak yüklenmesi ve boşaltılması.Ürünün armatüre bir defa sabitlenmesi.

2.       İş parçası malzemesi: çelik boru, et kalınlığı: 2-6 mm;Boyut: 300x1500mm

3.       İş parçasının her iki tarafı dönüşümlü olarak kaynaklanmalı ve deformasyonun azaltılması istenmelidir.İş parçasının düzlüğü +/-1mm olmalıdır.

4. Önce küçük parçaların kaynağı, ardından çerçevenin montajı ve kaynak kaynağı yapılması.Tüm ürünlerin son kaynağını birkaç adımda kabul edin.

 

 

Çözümler:

1.       Komple kaynak robotu sistemi, 3 set HS-R6-08 1.4m kol uzunluğunda robot, 3 set 350A MIG kaynak makinesi, 3 set otomatik çarpışma önleyici kaynak tabancası, 2 set çift eksenli konumlayıcı, 2 set tek- eksen dikey dönüş konumlandırıcı ve 2 takım sabit tabla, 3 takım kaynak tabancası temizleyici ve 6 takım kaynak fikstürü vb.

2.       Kaynak kalitesinin kararlılığını ve tutarlılığını garanti etmek için, kaynak tabancası temizleme cihazı ile donatılmasını öneririz.

3.       Otomatik kaynak, altı eksenli bir robot MIG kaynak makinesi tarafından gerçekleştirilir.Silindirler veya hızlı kelepçeler, robotun otomatik kaynağının konumlandırma gereksinimlerini sağlamak için ürünün konumunu kol prensibi ile sabitlemek için kullanılır, böylece ürünün her bir parçasına kaynak yapılabilir.Üretim verimliliği gereksinimlerine göre, biri iş parçasının yüklenmesi ve boşaltılması için, diğeri kaynak için olmak üzere iki set konumlandırıcı tasarlanmıştır.

 

iş akışı:

1)       İş parçasının, İstasyon 1 konumlandırıcıdaki fikstüre manuel olarak yüklenmesi;

2)       Kaynak yapmaya başlayın;

3)       Robot ve kaynak makinesi ön ayar programına göre iş parçası üzerinde kaynak yapacaktır;

4)       Kaynak tamamlandı;

5)       1. istasyon kaynak yapılırken, 2. istasyon yükleniyor ve iş parçası senkronize olarak sabitleniyor.İki istasyon dönüşümlü olarak çalışır.

6)       Döngü çalışması

7)       Bu makine, elle malzeme yükleyerek otomatik kaynak yapabilir.Ayrıca kaynak kalitesini ve kaynak verimliliğini artırabilir.Ne'Dahası, üretim maliyetini azaltabilir.Saf manuel işlemin neden olduğu istikrarsız kalite ve düşük üretim verimliliği sorunu çözüldü.

 

Uygulama Etkisi

1.       Çift istasyonlu konumlayıcı düzeni, uzun süreli sürekli kaynağı gerçekleştirebilir, kaynak verimliliği ve kaynak kalitesi önemli ölçüde iyileştirilmiştir;

2.       Pozisyoner, iş parçası sıkıştırmasını bir defada gerçekleştirir ve deformasyonun etkili bir şekilde kontrol edilmesi için ürünün ön ve arka tarafının dönüşümlü kaynağını otomatik olarak gerçekleştirir.

3.       Bu makine, elle malzeme yükleyerek otomatik kaynak yapabilir.Ayrıca kaynak kalitesini ve kaynak verimliliğini artırabilir.Ne'Dahası, üretim maliyetini azaltabilir.Saf manuel işlemin neden olduğu istikrarsız kalite ve düşük üretim verimliliği sorunu çözüldü.

4.       Robot manuel kaynağın yerini alır.Kaynak sektörü yüksek riskli bir sektördür, yüksek sıcaklık, ark ışığı ve kaynak dumanı çalışanların fiziksel ve ruhsal sağlığı üzerinde belirli bir etkiye sahiptir;

5. Kaynakta kaynak robotlarını değiştirmek için robotların kullanılması kaçınılmaz bir eğilimdir, bu sadece pazarın tanıtımı değil, aynı zamanda teknolojik yükseltmenin gerekliliğidir.

İletişim bilgileri
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.

İlgili kişi: Kary Hou

Tel: +8613380655800

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
En iyi ürünleri
Diğer ürünler