Mesaj gönder
Ev > Ürünler > MIG Tig Kaynakçı >
HWASHI Transformer EI Laminasyon Çekirdekli Otomatik TIG Kaynak Makinesi

HWASHI Transformer EI Laminasyon Çekirdekli Otomatik TIG Kaynak Makinesi

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

HWASHI

Sertifika:

CE/CCC/ISO

Model numarası:

WL-ATC-315

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Ürün adı:
HWASHI Transformer EI Laminasyon Çekirdekli Otomatik TIG Kaynak Makinesi
Başvuru:
Transformatör EI laminasyonunun kaynağı
BOYUT:
1300mmX900mmX1800mm
Ağırlık:
300 kilo
Durum:
Yeni
Garanti:
1 yıl
Standart:
CE/CCC/ISO
hizmet ömrü:
8-10 Yıl
Kaynak tabancası hareket hızı:
0,5 m/sn
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 takım
Fiyat
negotiation
Ambalaj bilgileri
Denize Uygun Ahşap Paket
Teslim süresi
Ödemenizi aldıktan sonra 7-30 iş günü
Ödeme koşulları
Akreditif, T/T
Yetenek temini
ayda 50 set
Ürün Açıklaması

HWASHI Transformer EI Laminasyon Çekirdekli Otomatik TIG Kaynak Makinesi

 

 

HWASHI Transformer EI Laminasyon Çekirdekli Otomatik TIG Kaynak Makinesi 0

TANIM

Makine trafo E, I laminasyon montajı için otomatik montaj kaynağı olarak tasarlanmıştır.Silindirlere kenetlenip sabitlendikten sonra kaynak tabancası servo motorun etkisi altında sabit hızla kaynak bölgesine girecektir.Daha sonra kaynak tabancası kaynak işlemini bitirecektir.Daha yüksek otomatik elde etmek için, makineyi konveyör bandı besleme ve boşaltma ile tasarladık.Daha fazla iş gücünden tasarruf etmeye ve üretim oranını artırmaya yardımcı olabilir

HWASHI Transformer EI Laminasyon Çekirdekli Otomatik TIG Kaynak Makinesi 1HWASHI Transformer EI Laminasyon Çekirdekli Otomatik TIG Kaynak Makinesi 2

Kaynak Güç Kaynağı Servo Sürücü Otomatik Hareketli Kaynak Tabancası
Kararlı ve iyi kaynak kalitesine sahip kaynak güç kaynağı olarak 3 takım Japonya Panasonic YC-400TX TIG kaynak makinesini benimseyin.(veya talep ettiğiniz diğer marka) EI laminasyon çekirdeği üzerindeki düz dikiş kaynağını tamamlamak için kaynak tabancası otomatik olarak çalıştırılacaktır.Gereken tabanca sayısı ürüne bağlıdır.

HWASHI Transformer EI Laminasyon Çekirdekli Otomatik TIG Kaynak Makinesi 3HWASHI Transformer EI Laminasyon Çekirdekli Otomatik TIG Kaynak Makinesi 4

Otomatik Yükleme ve Boşaltma Konveyörü Nihai EI Laminasyon Çekirdek Örneği
Ürün otomatik olarak kaynak pozisyonuna yüklenecektir.Kaynaktan sonra ürün otomatik olarak geri itilir ve boşaltılır.Tam otomatik süreci elde etmek ve iş gücünden tasarruf etmek için.

Üç kaynak dikişi vardır.Yüksek verimlilikle tek seferlik kaynak.İstikrarlı kaynak kalitesi.Deneyimli kaynak operatörüne gerek yok.İşçilik maliyetinden tasarruf edin.

 

HAYIR.
Öğeler
Veri
1
TIG Kaynakçı Numarası
2-3 (ürün çizimine göre)
2
Kaynak Tabancası Hareket Mesafesi
18-120mm (ürün çizimine göre)
3
Silindir Çeşitleri
3 (yatay, dikey, üst sıkıştırma)
4
Besleme Bandı Uzunluğu
1200mm
5
Kaynak Hızı
10 mm/sn

ÖZELLİKLER

1. E parçası ve I parçasının montajından sonra, elektrik reaktörü besleme konveyör bandına girecek ve ardından ayarlanabilir hızlı motorun etkisi altında yatay besleme silindiri alanına girecektir.

2. Yatay besleme silindiri, iş parçasını dikey besleme silindiri alanına iterek hareket edecektir.

3. Daha sonra dikey besleme silindiri harekete geçerek iş parçasını düz kaynak alanına iter.Sol ve sağ tesviye silindiri iş parçasını dengeleyecek ve sıkıştıracaktır.Üst silindir, iş parçasını sıkıştırmak için hareket edecektir.

4. Daha sonra sol ve sağ tesviye silindiri orijinal konumuna dönecektir.Daha sonra servo motor kaynak tabancasını kaynak bölgesine sürmeye başlar.Ardından kaynak tabancası kaynak yapmaya başlayacaktır.

5. Kaynak uzunluğunu ayarlamayı bitirdikten sonra, servo motor kaynak tabancasını sıfırlamak için çalıştıracaktır.Üst silindir sıfırlanacak, ardından boşaltma silindiri harekete geçerek kaynaklı iş parçasını boşaltma konveyör bandına itecektir.Konveyör bandın etkisi altında iş parçası bir sonraki işleme iletilecektir.

 

Auygulanabilir alan

EI laminasyonunun otomatik montajı ve kaynağı

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2023 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.