Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Sertleştirilmiş çelik ve yüksek karbonlu çeliğin punta kaynağından sonra zayıf bağlantının nedeni
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Sertleştirilmiş çelik ve yüksek karbonlu çeliğin punta kaynağından sonra zayıf bağlantının nedeni

2021-10-22

Son şirket haberleri Sertleştirilmiş çelik ve yüksek karbonlu çeliğin punta kaynağından sonra zayıf bağlantının nedeni

Sertleştirilmiş çelik ve yüksek karbonlu çeliğin punta kaynağından sonra zayıf bağlantının nedeni

Uzmanlar, sertleştirilmiş çelik ve yüksek karbonlu çeliğin punta kaynağından sonra zayıf bağlantının nedenini anlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Su verilmiş çelik ve yüksek karbonlu çelik kaynağının kusurları esas olarak derz gevrekliği ve derz çatlağı içerir.Çözüm, yumuşak standart kaynağı benimsemek ve tavlama akımını arttırmaktır. Çok darbeli kaynak kullanılıyorsa, lehim bağlantısının martensit geçiş noktası sıcaklığının altına soğutulmasını sağlamak için darbeler arasındaki süreye dikkat etmek gerekir. ve tavlama akımı, kaynak alanındaki metalin ostenit dönüşüm noktasını yeniden aşmasının neden olduğu ikincil söndürmeyi önlemek için çok büyük olmamalıdır.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.