Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri HWASHI kapasitör depolamalı kaynak makinesinin kaynak çalışma prensibi hakkında ne biliyorsunuz?
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

HWASHI kapasitör depolamalı kaynak makinesinin kaynak çalışma prensibi hakkında ne biliyorsunuz?

2021-10-22

Son şirket haberleri HWASHI kapasitör depolamalı kaynak makinesinin kaynak çalışma prensibi hakkında ne biliyorsunuz?

HWASHI kapasitör depolamalı kaynak makinesinin kaynak çalışma prensibi hakkında ne biliyorsunuz?

 

HWASHI kapasitör depolamalı kaynak makinesinin kaynak çalışma prensibi hakkında ne biliyorsunuz?Ardından, Hwashi'nin editörü sorunuzu yanıtlayacak.

 

Kondansatör depolama kaynakçısı, AC akımı doğrultucu tarafından doğrultulduktan sonra kapasitörü şarj eder. Depolanan elektrik enerjisi daha sonra kaynak transformatörü tarafından serbest bırakılır ve düşük voltajlı, nispeten konsantre ve kararlı bir darbe akımına dönüştürülür. Kontakta direnç ısısı üretilir. metali kaynaklamak için kaynak iş parçasının noktası.

 

Bu nedenle, kapasitörler enerji depolama makinesinin büyük bir bölümünü kaplar. Şarj ve deşarj hızı ve hizmet ömrü, kaynak makinesinin genel etkisini doğrudan etkiler. Şu anda, direnç kaynağı endüstrisinde genellikle bir acil şarj kondansatörüdür. Mükemmel performansa sahiptir. : anlık deşarj;Bir milyon kez şarj ve deşarj performansı garantisi.Yaygın olarak kullanılan modeller ECST4H1LGB2C1TCB0M 50 * 110 ve ECST4H1LGN102MEE5M 76 * 145'tir. İlki genellikle küçük bir kapasitör, ikincisi ise genellikle büyük bir kapasitör olarak adlandırılır. .

 

Küçük kapasitörlü enerji depolamalı kaynak makinelerinin kapasitesi küçüktür, bu da şarj ve deşarj sırasında daha az ısıya ve kapasitörün ömrüne ısınmaya neden olur (çalışma sıcaklığı kapasitörlerindeki her 5 santigrat derecelik artış için kullanım ömrü yarıya düşer).Ek olarak, aynı kapasitede küçük kapasitör tipleri kullanan enerji depolama kaynakçıları, daha fazla kapasitör paralel ihtiyacı, bu da şarj ve deşarj direnci sürecinde kapasitörü büyük ölçüde azaltacak ve böylece deşarj süresini azaltacaktır.Ve akım daha büyüktür, iş parçalarının kaynaklanması ve korunması için daha elverişlidir, bu nedenle küçük kapasitörler kullanmak en iyisidir.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.