Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Doğru nokta kaynakçı nasıl seçilir? HWASHI uzmanları size söylüyor!
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Doğru nokta kaynakçı nasıl seçilir? HWASHI uzmanları size söylüyor!

2021-10-22

Son şirket haberleri Doğru nokta kaynakçı nasıl seçilir? HWASHI uzmanları size söylüyor!

Doğru nokta kaynakçı nasıl seçilir? HWASHI uzmanları size söylüyor!

 

Doğru ve uygun maliyetli punta kaynak makinesi nasıl seçilir, birçok kullanıcı sorun hakkında çok endişelidir! Seçenekler şunları içerir: marka, format, spesifikasyon, fiyat, vb. Kaynak ekipmanı hizmetinde yılların tecrübesi ile Hwashi size söyleyecektir. Direnç kaynağı ekipmanı seçmenin sırrı sizsiniz!

 

Öncelikle kendi bütçenize ve konumlandırmanıza sahip olmanız gerekir. Bu çok önemlidir. Bir kaynak sorununu çözmek veya bir üretim ihtiyacını karşılamak için ne kadar para harcamayı planladığınız temel olarak seçim yönünü belirler. Bu yön ile ne zaman ne de emek olacaktır. seçim sürecinde boşa harcanabilir. Örneğin, ortak bir 22 mm soğuk levha nokta kaynak bağlantısı için, en ucuz pedal tipi AC nokta kaynak makinesinin maliyeti yalnızca 5.000 yuan iken, aynı kaynak kapasitesine sahip bir pnömatik AC nokta kaynak makinesinin maliyeti 10.000 yuan'dan fazladır. , bir ara frekans invertör noktası ile. Kaynak makinesi yaklaşık 50.000 yuan, fiyat çok farklı, ancak kaynak kalitesi de çok farklı! Böylece, konumlandırma ve bütçeleme modelin kapsamını belirler.

 

İkinci olarak, kaynak gereksinimlerinizi netleştirin. Çoğu durumda, müşteri kaynak yapılacak ürün için denetim kriterlerini bilmez ve bu nedenle tam türü seçemez! Genel olarak, kaynaklı parçalar için gereksinimler aşağıdaki yönlere yansıtılır: kaynak mukavemeti ( gerilim, tork, itme, kesme kuvveti vb.), görünüm (deformasyon, renk bozulması) ve kaynak verimliliği.

 

Örneğin, M8 dört açılı somun projeksiyon kaynağı ve 2 mm galvanizli levha, bu somun projeksiyon kaynağının kalite kontrol standartları düşükten yükseğe doğrudur: tork, itme, penetrasyon, penetrasyondan sonra retraktör yok, sadece tork gerekirse, genel DN -100 pnömatik AC projeksiyon kaynak makinesi gereksinimleri karşılayabilir. İtme ve penetrasyon gereksinimlerini karşılamak istiyorsanız, inverter projeksiyon kaynakçı ise DB-220 gerekir. Penetrasyon gerekliyse ve dişlere geri döndürülemiyorsa, DR kullanın. -15000J enerji depolama projeksiyon kaynakçı! Fiyatlar 20.000 dolardan fazla olan en düşükten en yükseği 200.000 dolardan fazlaya, yaklaşık on kat farkla yükseldi! Aynı zamanda, yüksekliğin yoğunluk gereksinimleri de aynı modelin farklı özelliklerine karar verdi. seçim.Örneğin, güç gereksinimleri düşük olduğunda, daha düşük güçlü bir nokta kaynakçı seçebilirsiniz.

 

Ek olarak, kendi şebeke güç kapasitenizi de değerlendirmeniz gerekir. Punta kaynak makinelerinin gücü genellikle yüksektir, devir başına yaklaşık 200KVA'dır. Çoğu zaman, ilk kez bir model seçen kullanıcılar, şebekelerinin yetersiz olabileceğinin farkında değildir.Ekipman sonrasında fabrikaya iade edilirse, kullanılamaz hale gelir veya gelirinden tam olarak yararlanamaz, bu da büyük israfa neden olur!

 

Son olarak marj bırakmaya dikkat edin.Bu müşterilerin gözden kaçırmaya meyilli olduğu bir problemdir.Model seçiminde fiyat göz önünde bulundurulduğu için seçilen modelin mevcut ürünü doğrudur.Kaynak yapılacak parça büyük ve kaynak kapasitesi büyük olduğunda yetersiz bulunursa, yalnızca bir güncelleme için ödeme yapabilirsiniz. Daha güçlü projeksiyon kaynak makineleri satın alın! Görünüşte, ilk seçim yatırımı kurtardı, ancak sonuçta para israfı oldu!

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.