Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Bir somun kaynakçı nasıl seçilir? Hwashi cevap vermenize yardımcı olur!
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Bir somun kaynakçı nasıl seçilir? Hwashi cevap vermenize yardımcı olur!

2021-10-22

Son şirket haberleri Bir somun kaynakçı nasıl seçilir? Hwashi cevap vermenize yardımcı olur!

Bir somun kaynakçı nasıl seçilir? Hwashi cevap vermenize yardımcı olur!

 

Üç çeşit somun projeksiyon kaynak makinesi vardır: pnömatik AC somun projeksiyon kaynak makinası, orta frekans inverter somun projeksiyon kaynak makinası, kondansatör enerji depolamalı somun projeksiyon kaynak makinası.Uygulama kapsamı ve özellikleri aşağıdaki gibidir:

 

1. Pnömatik AC somun projeksiyon kaynağımakine

 

Projeksiyon kaynak somunu gereksinimlerine uygulanabilir yüksek değildir, sadece vesilesiyle tork veya itme gereksinimleri. Kuvveti kapatmanız gerekir, genellikle sadece kare projeksiyon kaynak somununun altındaki M10 kaynağı için uygundur, plaka kalınlığı 2,5 mm'den fazla değildir, malzeme sıradan soğuk sac veya galvanizli sacdır. Şasi, kabinler ve ekipman gövdeleri üzerindeki somunların projeksiyon kaynağı örnek olarak verilebilir.

 

2. Orta frekanslı invertör somun projeksiyon kaynağımakine

 

Somun için yüksek kalite gereksinimleri olan parçalar için uygundur projeksiyon kaynak, sadece tork ve bastırma kuvveti gereksinimleri değil, aynı zamanda tüm AC somunları için uygun kaynak ve eriyik derinliği gereksinimleri projeksiyon küçük altıgen somun için uygun kalıp kaynak makinesi kaynak aralığı projeksiyon kaynak, halka projeksiyon kaynak, galvanizli sac somun projeksiyon kaynak, galvanizli somun projeksiyon kaynak, yüksek mukavemetli plaka somunu projeksiyon kaynak, kaynak sonrası kaynak, gövde parçaları, şasi, CCB ve somunun diğer bileşenleri için otomotiv imalat sanayi gibi kaynak döndürmez projeksiyon kaynak.

 

3. Kondansatör enerji depolama somunu projeksiyon kaynak makinesi

 

Somun için yüksek gereksinimler projeksiyon gibi kaynak karşılanabilir projeksiyonotomotiv endüstrisinde ısıyla şekillendirilmiş çelik üzerine somunların kaynağı.Plakanın mukavemeti nedeniyle diğer kaynak yöntemleri kullanılabilir.Somun yükselip çöktüğünde, yine de bir çekirdek oluşturamaz!Şu anda, yalnızca enerji depolama somunu projeksiyon kaynak makinesi, sıkı tork, itme, sıçrama, füzyon ve güvenilirlik gereksinimlerini karşılar.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.