Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hwashi uzmanları sizin için punta kaynak makinesinin basınç modunu deşifre ediyor
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Hwashi uzmanları sizin için punta kaynak makinesinin basınç modunu deşifre ediyor

2022-09-23

Son şirket haberleri Hwashi uzmanları sizin için punta kaynak makinesinin basınç modunu deşifre ediyor

Hwashi uzmanları sizin için punta kaynak makinesinin basınç modunu deşifre ediyor

 

Direnç kaynağı, güç kaynağı, elektrot, basınç mekanizması ve kontrol sisteminden oluşur. Elektrotlar, içi su ile soğutulan yüksek mukavemetli bakır alaşımından yapılmıştır. Basınç mekanizması temel olarak pnömatik veya hidrolik mekanizmadır. Kontrol sistemini aşağıdakilere göre belirleyin. gerekli kaynak kalitesi. AC kaynak makinesi, inverter DC kaynak makinesi, ara frekans kaynak makinesi, enerji depolama kaynak makinesi, alın kaynak makinesi, flaş kaynak makinesi ve diğer ekipmanları kullanın. Direnç kaynak makinesi esas olarak her türlü metal malzeme için kullanılır.

 

Elektrota basınç uygulayarak kaynak yapma ve kontak noktasından geçen akımın ürettiği direnç ısısını kullanarak kaynak yapma yöntemi kontak kaynağı olarak da bilinir.Dört tip dirençli kaynak vardır: punta kaynağı,projeksiyonkaynak, dikiş kaynağı vepopokaynak.Direnç kaynağı son derece verimlidir ve mekanize edilmesi ve otomatikleştirilmesi kolaydır, ancak gerekli kaynak makineleri karmaşık ve özellikle seri üretim için yoğun güç gerektirir.

 

Şu anda, direnç kaynak makinesinin basınç modu esas olarak silindirdir, en büyük avantajı düşük maliyetli, istikrarlı çalışma, iyi anlık takip, uygun ayar vb. Direnç kaynak basıncı olarak, silindir çapı genellikle 300 mm'den fazla değildir, maksimum basınç 35000N'den azdır, çok noktalı projeksiyon kaynağı yapmak için daha fazla basınca ihtiyaç duyulur, silindiri kullanmanız gerekir.

 

Bir kaynak döngüsünde, farklı periyotların füzyon çekirdeğinin oluşum süreci, başlangıçtaki ön basıncın küçük olması, güç basıncının artması, geç dövme basıncının artması ve bu basınç dönüşüm gereksinimlerinin çok hızlı olması gibi farklı basınca ihtiyaç duyar. yüksek talepli bir silindir basıncının elde edilmesi zordur, o zaman servo basınç yoluna ihtiyaç duyulur!

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve cilalama robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biri olarak.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı olur.ek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.