Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hwashi uzmanları size punta kaynak becerilerini öğretiyor
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Hwashi uzmanları size punta kaynak becerilerini öğretiyor

2021-10-22

Son şirket haberleri Hwashi uzmanları size punta kaynak becerilerini öğretiyor

Hwashi uzmanları size punta kaynak becerilerini öğretiyor

 

Hwashi punta kaynak makinesi, lehimi ve elektrotlara kaynak yapılacak malzemeleri birleştirmek için eritmek için pozitif ve negatif kutupların anlık kısa devreleri tarafından üretilen yüksek sıcaklık arklarını kullanır.Nokta kaynakçının yapısı çok basittir.Açıkçası, 220V AC'yi DC veya AC olabilen düşük voltajlı, yüksek akımlı bir güç kaynağına dönüştüren yüksek güçlü bir transformatördür.Kaynak transformatörlerinin kendine has özellikleri vardır, yani voltaj önemli ölçüde düşer.

 

Elektrot ateşlendiğinde voltaj düşer.Birincil 220/380 voltaj dönüşümüne ek olarak, ikincil bobin ayrıca, yine demir çekirdek tarafından düzenlenen nokta kaynak makinesinin çalışma voltajını ayarlarken bir kademe dönüştürme voltajına sahiptir.Ayarlanabilir demir çekirdekli kaynakçılar genellikle endüktif prensibe göre yapılan yüksek güçlü transformatörlerdir.Açılıp kapatıldığında, endüktans önemli bir voltaj değişikliği üretecektir.Ani kısa devrelerde pozitif ve negatif kutupların oluşturduğu yüksek basıncı kullanır.Arklar, elektrotları birleştirmek için lehimi eritmek için kullanılır.Arkı çizerek veya dokunarak tutuşturmak için elektrot ve iş parçası arasına voltaj uygulayın ve arkın enerjisi elektrotu eritmek ve ana malzemeyi ısıtmak için kullanılır.

 

Nokta kaynakçılar genellikle iki tür çıkış gücü, ac gücü ve DC gücü olarak ayrılır.Endüktif prensipler kullanılarak yapılır.Açılıp kapatıldığında, endüktans önemli bir voltaj değişikliği üretecektir.Pozitif ve negatif elektrotların geçici kısa devreleri tarafından üretilen yüksek voltajlı arklar, bağlanma amaçlarına ulaşmak için elektrot üzerindeki lehimi eritmek için kullanılır.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.