Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hwashi uzmanları, projeksiyon kaynak somununun neden yanlış kaynaklandığını açıklayacak
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Hwashi uzmanları, projeksiyon kaynak somununun neden yanlış kaynaklandığını açıklayacak

2022-09-30

Son şirket haberleri Hwashi uzmanları, projeksiyon kaynak somununun neden yanlış kaynaklandığını açıklayacak

Hwashi uzmanları, projeksiyon kaynak somununun neden yanlış kaynaklandığını açıklayacak.

 

Sanal kaynak işlemi ve güç kaynağı için iki neden vardır. Biri işlemdir, somun projeksiyon kaynağının sert bir standart işlemi benimsemesi gerekir, yani kısa bir süre, büyük akım, güç anında projeksiyon veya projeksiyon patronu büyük ısı üretmek için temas alanı ve etkili bir katı faz bağlantısı oluşturmak için plaka; İki güç kaynağı, DC nokta kaynak makinesi daha yüksek termal verimliliğe ve daha iyi demetleme etkisine sahiptir, böylece projeksiyon noktası veya patronu oluşturmak daha kolaydır plaka ile bağlantı, özellikle kapasitör enerji depolama projeksiyon kaynak makinesi, çok kısa sürede büyük enerjiyi serbest bırakmak için daha iyi bir projeksiyon kaynağı seçimidir.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve cilalama robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biri olarak.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı olur.ek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.