Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hwashi orta frekanslı nokta kaynak makinesi anti-elektrik uçları
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Hwashi orta frekanslı nokta kaynak makinesi anti-elektrik uçları

2022-09-30

Son şirket haberleri Hwashi orta frekanslı nokta kaynak makinesi anti-elektrik uçları

Hwashi orta frekanslı nokta kaynak makinesi anti-elektrik uçları

 

Kaynak makinesi serisi ürünlerin tamamı elektrik kullanır, orta frekanslı punta kaynak makinesi kesinlikle bir istisna değildir.Sismik önlemler, elektrik kullanımı sürecinde özellikle önemlidir.Peki, orta frekanslı punta kaynak makinesinin elektrik çarpması nasıl önlenir?Daha sonra, Hwashi editörleri size otomatik punta kaynak makinelerini kullanmak için bazı hususlar verecek.

 

Her şeyden önce, orta frekanslı punta kaynak makinesinin kaynak kelepçesi yalıtımı güvenilir olmalıdır.Kazaları önlemek için kabuksuz kaynak pensesinin kullanılması kesinlikle yasaktır.Bu Guangdong Hwashi Technology INC. otomatik orta frekanslı punta kaynak makinesi ve fabrikanın önündeki diğer punta kaynak makineleri serisi sıkı bir şekilde kontrol edildi.Aynı zamanda otomatik orta frekanslı punta kaynak makinesinin gövdesi topraklanmalıdır.Topraklamanın amacı, punta kaynak makinesinin yanlışlıkla gövdeye dokunmasını ve canlı yaralanmaya neden olmasını önlemektir.Her durumda gereklidir.Otomatik nokta kaynak makinesinin topraklama gövdesi, su boruları, güvenilir şekilde topraklanmış binaların metal yapıları vb. gibi doğal olarak topraklanmış elektrotlarda yaygın olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, doğal toprak gövdeleri için malzeme olarak yanıcı ve patlayıcı boruların kullanılması kesinlikle yasaktır.Doğal toprak elektrotunun direnci 4o'yi aşarsa, bir elektrik çarpması kazasına ve hatta bir yangına neden olabileceğinden yapay bir toprak gövdesi kullanmak en iyisidir.Otomatik punta kaynak makinesini hareket ettirmek istiyorsanız, güç kaynağını kesmeniz gerekir.Punta kaynak makinesini kablodan çekerek hareket ettirmeyin.Ani bir elektrik kesintisi yaşarsanız, ani bir elektrik çarpmasını önlemek için gücü hemen kesin.

 

Ortaya çıkan bir diğer husus da inşaat işçilerinin elektriği önlemek için iyi önlemler alması gerektiğidir.Kaynak çubuğunu değiştirirken eldiven giyilmelidir.Giysiler terle ıslanırsa, metal nesnelere yaslanmalarına izin verilmez.Elektrik çarpmasını önleyin.Orta frekanslı punta kaynak makinesine servis yapılacaksa, güç anahtarı kapatılmalı ve açık bir bağlantı kesme boşluğu olmalı, ardından servis başlamadan önce güç kaynağının kesildiğinden emin olmak için bir kalem kontrolü yapılmalıdır.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve cilalama robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biri olarak.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı olur.ek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.