Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hwashi punta kaynak makinesi üreticisi bilgileri: kırmızı harfli KDV özel faturası nasıl düzenlenir
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Hwashi punta kaynak makinesi üreticisi bilgileri: kırmızı harfli KDV özel faturası nasıl düzenlenir

2021-10-22

Son şirket haberleri Hwashi punta kaynak makinesi üreticisi bilgileri: kırmızı harfli KDV özel faturası nasıl düzenlenir

Hwashi punta kaynak makinesi üreticisi bilgileri: kırmızı harfli KDV özel faturası nasıl düzenlenir

 

Özel KDV faturası düzenleyin mi?Genel KDV mükellefi KDV özel faturasını (bundan böyle "özel fatura" olarak anılacaktır) düzenledikten sonra, satışların tamamı veya bir kısmı iade edilecektir, satış indirimleri, fatura hataları, vergiye tabi hizmetlerin askıya alınması vb. , ve iki ayda bir ve fatura geçersiz koşulları karşılamaz, sadece kırmızı harfli özel fatura düzenlenebilir.(Hwashi punta kaynak makinesi üreticisi)

 

Hwashi punta kaynak makinesi üreticisi bilgileri: "Kırmızı Harfli KDV Özel Fatura Bilgi Formu"nun doldurulup yüklenmesinden kim sorumludur?

 

Özel kırmızı fatura kesilmeden önce KDV ödenmelidir.Fatura Vergi Kontrol Fatura yazılımında "Fatura Yönetimi - Scarlet Fatura Bilgi Formu" tıklanır.Açılan menüde kırmızı harfli KDV özel fatura bilgi formu doldurulur. ve herkese açık olarak dışa aktarın. Önce doldurmak için tıklayın, doldurun, ardından Bilgi Formunu Dışa Aktar'a tıklayın, ardından Yükle'ye tıklayın. "Bilgi formunu" doldurmanın ve yüklemenin iki yolu vardır :(Hwashi punta kaynak makinesi üreticisi)

 

1. Özel faturanın düşülmesi için bir alıcı varsa, alıcı bilgi tablosunu doldurmaktan ve yüklemekten sorumludur, bilgi tablosunu doldururken, ilgili fatura bilgilerini mavi harfleri ve "bilgi tablosunu doldurmayın. "Girişte listelenen KDV, geçici olarak vergiden düşülmek üzere transfer edilmelidir, daha sonra satıcıdan kırmızı harflerle özel fatura kalmalıdır, "Bilgi sayfası" ile birlikte bir muhasebe belgesi olarak.

 

2. Satıcı, özel fatura düzenleyip Alıcı'ya teslim etmemişse ve Alıcı, kesintiyi beyan etmemiş ve fatura kombinasyonu ile kesinti kombinasyonunu iade etmiş ise, Bilgi Formunun doldurulması ve yüklenmesinden Satıcı sorumlu olacaktır. Bilgileri Satıcı dolduracaktır.Forma uygun mavi harfli özel fatura bilgileri doldurulmalıdır.

 

Hwashi punta kaynak makinesi üreticisi bilgileri: özel bir kırmızı harfli KDV faturası düzenleyin

 

Bilgi Tablosuna tıkladıktan ve yükledikten sonra, sorumlu vergi makamları Bilgileri alacaktır.Mükellefler İnternet üzerinden "çalışma sayfaları" yüklerler, bu nedenle ağ açık tutulmalıdır. Otomatik doğrulamadan sonra sistem, bir "bilgi tablosu" oluşturacaktır. "kırmızı harfli fatura bilgileri tablo numarası" ve bu bilgileri vergi mükellefinin sistemine senkronize edin.(Hwashi punta kaynak makinesi üreticisi)

 

Satıcı, "Kırmızı Harfli Fatura Bilgi Föyü Numarası" olan "Bilgi Föyü"nü yazdırır, ardından boş özel Faturayı açar, tüm adımları tamamladıktan sonra doğrudan kırmızı harfli İhraç Bilgileri'ne tıklar, form numarasını doldurur ve faturayı yazdırır. .Bu noktada kırmızı harfli bir fatura düzenlenecektir.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.