Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hwashi punta kaynak makinesi: sizi endişelendirmemek için profesyonel satış sonrası servis ekibi
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Hwashi punta kaynak makinesi: sizi endişelendirmemek için profesyonel satış sonrası servis ekibi

2021-10-22

Son şirket haberleri Hwashi punta kaynak makinesi: sizi endişelendirmemek için profesyonel satış sonrası servis ekibi

Hwashi punta kaynak makinesi: sizi endişelendirmemek için profesyonel satış sonrası servis ekibi

 

Neden bu kadar kendinden eminsin? Aslında ben kendimden emin değilim ama satış sonrası ekibimiz yeterince güven verdi. Bunların arasında sadece deneyimli elektrik mühendisleri, makine mühendisleri, yazılım mühendisleri, donanım mühendisleri vs. yok. , ama aynı zamanda herkes işine olan bağlılığını da görür.(Hwashi punta kaynakçısı)

 

Sizi son bir olayla tanıştırayım.Sıcakların bir süre sürdüğünü herkes biliyor.Klimalı bir odada kalmadığınız sürece, başka bir yer çok sıcaktır.Satış sonrası ustalarımızdan biri, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için iki gün boyunca tüm gece boyunca müşterinin atölyesinde, birkaç giysi ıslandı!

 

Bunun gibi sayısız örnek var.İster soğuk bir kış, ister sıcak bir yaz olsun, müşteriler aradıkları anda gelirler.Mesafe çok yakınsa, oraya gidebilirsiniz.Uzaktaysanız, trene veya uçağa binebilirsiniz.Bazen bazı müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamak için gece yarısından sonra birkaç gün çalışmanız gerekir.

 

Satış sonrası ekibimiz kurulum, hata ayıklama ve bakımdan sorumludur, bu nedenle hangi bağlantı olursanız olun, ister program ister donanım olsun, sizin için çözebiliriz, böylece endişelenmenize gerek kalmaz.(Hwashi punta kaynakçı)

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.