Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hwashi size yüksek mukavemetli punta kaynağının nasıl elde edileceğini öğretiyor
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Hwashi size yüksek mukavemetli punta kaynağının nasıl elde edileceğini öğretiyor

2022-09-30

Son şirket haberleri Hwashi size yüksek mukavemetli punta kaynağının nasıl elde edileceğini öğretiyor

Hwashi size yüksek mukavemetli ve termoform plakaların punta kaynağını nasıl başaracağınızı öğretiyor

 

Yüksek mukavemetli levha, yüksek sertliği nedeniyle termoform levha ve yüzey genellikle bir kaplamaya sahiptir, bu nedenle nokta kaynağında sıçrama, çatlak ve ekstrüzyon üretmek çok kolaydır, bu nedenle bu tür ürünlerin kaynak işlemine ve ekipmanına ayarlanması gerekir, ilk olarak, süreç, yumuşak özellikli kaynak seçme ihtiyacı ve sıçrama üretimini azaltabilecek ve kaynak çatlaklarını önleyebilecek daha büyük kaynak basıncının kullanılması;İkincisi, kaynak ekipmanı, nokta kaynak ekipmanı, sabit basınç modunun ilk kullanımında çeşitli çalışma modlarına sahip olmalıdır, yüksek mukavemetli plaka yumuşatma ve tam temas yapabilir ve sıçramadan kaynaklanan aşırı tepe nedeniyle olmayacaktır. sabit akım modunun orta vadeli kullanımı, füzyon çekirdeğinin tamamen büyümesini sağlayabilir, daha sonra daha küçük bir akım vermek, çatlak oluşumunu ve karışık kontrol modlu invertör nokta darbeli kaynak makinesinin kullanımı gibi diğer kusurları azaltabilir.

 

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve cilalama robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biri olarak.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı olur.ek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.