Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Orta frekanslı kaynakçı kaynak endüstrisi profesyonel standartları
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Orta frekanslı kaynakçı kaynak endüstrisi profesyonel standartları

2021-10-22

Son şirket haberleri Orta frekanslı kaynakçı kaynak endüstrisi profesyonel standartları

Orta frekanslı kaynakçı kaynak endüstrisi profesyonel standartları

 

Ara frekans kaynak makinesine giriş:

 

Ülkemizde kaynakçı işçilerin beceri değerlendirmesi boş durumdadır. Ne tek tip bir ulusal mesleki beceri standardı ne de ilgili vasıflı işçileri değerlendirecek tek tip bir belgelendirme kuruluşu yoktur, bu da çok sayıda beceri ile sonuçlanmaktadır. işçilerin mesleki becerilerinin kullanılması, yeteneklerin yetiştirilmesine ve işletmelerin kalite yönetimine elverişli değildir.

 

Kaynak makinesi endüstrisinin teknik becerilerini güçlendirmek, karmaşık beceri ve bilgi becerileri eğitimi, çalışanların kalitesini ve işletmelerin temel rekabet gücünü artırmak için mesleki beceri eğitimi ve tanımlama yöntemlerinin etkin kullanımı. Çin Halk Cumhuriyeti'nin mesleki sınıflandırmaya ilişkin kanunu ile, uygun fırsatın ulusal revizyonu yöntemini kullanarak kapsamlı revizyon çalışması dağıtımı, sınıflandırmaları daha da düzeltin Elektrikli kaynak makinesi sanayi sisteminin geliştirme ihtiyaçlarını karşılayın, makine tarafından belirlenmiştir endüstri ve mesleki beceri değerlendirme merkezi ve delege rehberi, elektrikli kaynak makinesi araştırma enstitüsü ilk üç ulusal profesyonel standardı derledi.

 

Derlenen ulusal meslek standardını profesyonel ve işler hale getirmek için, yalnızca meslek özelliklerini yansıtmakla kalmaz, aynı zamanda pratik yol gösterici öneme sahiptir. Kalifiye işçiler için şirketin bölgesini, boyutunu ve üretim türünü tamamen entegre edeceğiz.Düşün, seç ve davet et Kaynak makinesi endüstrisindeki bazı etkili işletmeler, uzmanlar ve bilim adamları bu derlemeye katılmak için.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.