Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Ara frekans invertörü nokta kaynakçı ilkesini tanıtın
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Ara frekans invertörü nokta kaynakçı ilkesini tanıtın

2022-09-23

Son şirket haberleri Ara frekans invertörü nokta kaynakçı ilkesini tanıtın

Hwashi uzmanları, ara frekans invertör nokta kaynak makinesinin prensibini ve uygulamasını tanıtıyor

 

Orta frekans invertör DC nokta kaynakçı, üç fazlı AC doğrultucuyu darbeli DC'ye dönüştüren ve daha sonra transformatöre bağlı güç anahtarlama cihazlarından oluşan bir invertör devresi aracılığıyla orta frekanslı kare dalgaya dönüştüren bir cihazdır Buck DC direnç kaynağı iş parçalarının kaynaklanması için ekipman, küçük bir titreşimli DC güç kaynağı elektroduna doğrultucu, günümüzün en gelişmiş direnç kaynağı yöntemlerinden biridir.

 

Orta frekans invertör DC nokta kaynak makinesi, sıradan düşük karbonlu çelik levhaların, paslanmaz çelik levhaların, galvanizli levhaların, alüminyum levhaların, tel ve yüksek mukavemetli çeliklerin nokta ve çok noktalı kaynağı için kullanılabilir.Otomotiv endüstrisinde termoform çelik.Nokta ve somunprojeksiyonyüksek ve alçak gerilim elektrik endüstrisinde kaynak, bakır tellerin dirençli lehimleme ve punta kaynağı, gümüş ve bakır plakaların lehimlenmesi ve kompozit gümüş nokta kaynağı.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve cilalama robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biri olarak.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı olur.ek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.