Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Servo tahrikli ara frekanslı punta kaynak makinesinin faydalarını size önerin
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Servo tahrikli ara frekanslı punta kaynak makinesinin faydalarını size önerin

2022-09-23

Son şirket haberleri Servo tahrikli ara frekanslı punta kaynak makinesinin faydalarını size önerin

Hwashi uzmanları, servo tahrikli ara frekanslı punta kaynak makinesinin faydalarını size tavsiye ediyor

 

 

Servo basınç ara frekans nokta kaynakçı, çeşitli basınçların hızlı dönüşümünü gerçekleştirebilir ve gerçek zamanlı kendi kendini kontrol eden basıncın kapalı döngü kontrolünü gerçekleştirebilir. Kaynak etkisi daha mükemmel, kararlı, askeri sanayi, havacılık, titanyum alaşımı için daha uygundur. ve diğer yüksek kaliteli parçalar kaynağı. Alüminyum alaşımı, farklı metaller vb.

 

Üretkenliği ve proses kalitesini sağlamak için, yüksek konumlandırma doğruluğuna ek olarak, iyi hızlı yanıt özellikleri gereklidir, yani CNC sistemi başlatıldığından ve frenlendiğinden izleme komutu sinyalinin yanıtı daha hızlıdır.O zaman, hızlanma ve yavaşlama, besleme sisteminin geçiş süresini kısaltmak ve kontur geçiş hatasını azaltmak için yeterince büyük olmalıdır.Bu nedenle, çeşitli endüstrilerde çalışmanın doğruluğu için endüstriyel otomasyonumuz, orta frekanslı kaynak makineleri, enerji depolama kaynak makineleri, AC kaynak makineleri, alın kaynak makineleri ve diğer ekipmanların daha yüksek doğruluğunu sağlamak için servo tahrikli basınç kullanır.Şu anda, ana servo sürücüler kontrol çekirdeği olarak DSP'dir, dijital, ağ ve akıllı daha karmaşık kontrol algoritmaları elde edebilir.Güç cihazları tipik olarak, özünde akıllı güç modülleri (IPM) bulunan sürücü devrelerini kullanır.Sürücü devresi IPM'ye entegre edilmiştir ve aşırı gerilim, aşırı akım, aşırı ısınma ve düşük gerilim gibi hata algılama ve koruma devrelerine sahiptir.Ayrıca, başlatma işleminin sürücü üzerindeki etkisini azaltmak için yumuşak bir başlatma devresi ekler.Güç tahrik ünitesi, karşılık gelen DC'yi elde etmek için önce üç fazlı tam köprü doğrultucu devresi aracılığıyla giriş üç fazlı gücü veya ana şebeke gücünü doğrular.Üç fazlı AC veya ana şebeke doğrultulduktan sonra, üç fazlı sabit mıknatıslı senkron AC servo elektrot, üç fazlı sinüs dalgalı PWM voltaj çevirici invertörü kullanılarak sürülür.Güç tahrik ünitesinin tüm süreci basitçe AC-DC-AC süreci olarak tanımlanabilir.Doğrultucu ünitesinin (AC-DC) ana topolojik devresi, üç fazlı tam köprünün kontrolsüz doğrultucu akımıdır.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve cilalama robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biri olarak.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı olur.ek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.