Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Ara frekanslı punta kaynakçı için teknik gereksinimler
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Ara frekanslı punta kaynakçı için teknik gereksinimler

2021-10-22

Son şirket haberleri Ara frekanslı punta kaynakçı için teknik gereksinimler

Ara frekanslı punta kaynakçı için teknik gereksinimler

 

Tüm nokta kaynakçılarının kaynak parçaları (ara frekans invertörlü nokta kaynakçıları dahil), nokta kaynakçılarının tüm sürecindeki temel teknik problemlerdir. Kaynak işleminin kalitesi nihai sonucu doğrudan etkileyecektir.

tüm kaynağın ihmal edilmemesi gerekir.. Peki inverter punta kaynak makinesinin parçalarının kaynağında nelere dikkat etmeliyiz?Teknik gereksinimler nelerdir? Şimdi bırakın Hwashi editörü sizi ayrıntılara götürsün.

Öncelikle biliyoruz ki farklı kalınlıktaki çelik levhalar birleştirilirken, çelik levhaların iki tarafının kalınlıkları çok fazla değişirse, bağlantı sonrası kesitin büyük ölçüde değişeceğini ve bunun da ciddi stres yoğunlaşmasına yol açacağını biliyoruz. Bu nedenle, basınçlı kaplar gibi önemli kaynaklı yapılar için ince levhalar azaltılmalıdır.İlgili teknik standartlara göre: sacın kalınlığı 10 mm'den fazla olmadığında ve iki levha arasındaki kalınlık farkı 3 mm'den fazla olduğunda veya ince levhanın kalınlığı 10 mm'den büyük ve iki levha arasındaki kalınlık farkı levha kalınlığının %30'undan fazlası levha kalınlığından büyük veya 5 mm'den fazla olmalı, kalın levha kenarı levha olmalıdır, sac, sac kalınlık farkının üç katı uzunluğunda veya daha büyük olmalıdır.

 

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.