Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hwashi uzmanları, otomotiv endüstrisinde orta frekanslı kaynak makinesinin neden AC kaynak makinesinden daha iyi olduğu sorunuza cevap verecektir.
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Hwashi uzmanları, otomotiv endüstrisinde orta frekanslı kaynak makinesinin neden AC kaynak makinesinden daha iyi olduğu sorunuza cevap verecektir.

2021-10-22

Son şirket haberleri Hwashi uzmanları, otomotiv endüstrisinde orta frekanslı kaynak makinesinin neden AC kaynak makinesinden daha iyi olduğu sorunuza cevap verecektir.

Hwashi uzmanları, otomotiv endüstrisinde orta frekanslı kaynak makinesinin neden AC kaynak makinesinden daha iyi olduğu sorunuza cevap verecektir.

Otomobil endüstrisinin hızlı gelişimi ile, gövde yapısının güvenliği ve yeni malzemelerin kullanımı, gövdenin kaynak işlemine yeni zorluklar getirmektedir. Kaplanmış çelik levha, yapışkanlı çelik levha, çok katmanlı levha ve farklı çelik levhaların kaynağı için. malzemeler, geleneksel AC nokta kaynak makinesinin kaynak gereksinimlerini karşılaması zordur ve ara frekans invertör kaynak makinesi, kapasitör enerji depolama kaynak makinesi vb.

 

Sanatsal yaratım ve zanaat her zaman birbirinden ayrılamaz olmuştur.Endüstriyel bir teknoloji olarak kaynağın ortaya çıkışı, metal sanatının gelişmesinde yeni teknik yöntemlere olan ihtiyacı karşılamıştır. Öte yandan, kaynak etkisi altında metalin benzersiz ve harika değişimleri. ısı da metal sanatının yeni bir sanatsal ifade dili talebini karşılamaktadır. Günümüz metal sanatı yaratılışında kaynak, benzersiz bir sanatsal ifade dili olarak ifade edilmektedir. Metal kaynak sanatı, geleneksel metal sanatından ayrılan nispeten bağımsız bir sanat formu olarak kabul edilebilir. dallanma bir şekilde, çünkü kaynak sanatsaldır. Kaynak, sanatsal yaratım için zengin bir ifade dili üretebilir. Kaynak genellikle yüksek sıcaklıklarda yapılır ve yüksek sıcaklıklarda metal birçok harika ve zengin değişiklik üretir. Metal alt tabaka renk değişimine uğrayacak ve termal deformasyon (yani, kaynak ısısından etkilenen bölge); tel eritildiğinde, bazı güzel dokular oluşturur. Kaynak kusurları, bizde yaygın olarak kullanılır.Kaynak hatası, kaynak işleminde kaynaklı bağlantının tasarımını veya teknolojik gereksinimlerini karşılamayan kusuru ifade eder. Performansı esas olarak kaynak çatlağı, gözeneklilik, ısırma kenarı, eksik penetrasyon, eksik füzyon, cüruf içerme, kaynak projeksiyonunu içerir. , çökme, çukur, yanma, dahil etme, vb. Bu çok ilginç bir olgudur: günümüzün metal sanatı yaratımında kaynak yapmak genellikle belirli endüstriyel kaynak işlemlerinin başarısızlığına veya endüstriyel kaynağın kaçınmaya çalıştığı belirli kaynak kusurlarına yansır.

 

Bir tür DC direnç kaynağı olarak, ara frekans invertör nokta kaynak makinesinin belirgin avantajları vardır: geniş kaynak işlemi, hızlı ısıtma, kararlı kaynak, enerji tasarrufu vb. Bu avantajlar esas olarak çıkış akımından kaynaklanmaktadır. Aslında, tüm performans ara frekanslı punta kaynak makinesinin özellikleri, basınç yönteminin geliştirilmesinden ve yükseltilmesinden ayrılamaz. Direnç kaynak makinesi bir tür basınç kaynağıdır, bu nedenle basınç, farklı kaynak sonuçları ve kalitesi elde etmenin anahtarlarından biridir!

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.