Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Direnç lehimlemesinden sonra parçaların yetersiz penetrasyonunun nedeni
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Direnç lehimlemesinden sonra parçaların yetersiz penetrasyonunun nedeni

2021-10-22

Son şirket haberleri Direnç lehimlemesinden sonra parçaların yetersiz penetrasyonunun nedeni

Lehimin yetersiz penetrasyonu, çok düşük kaynak hızına neden olabilir.Üç ana nedeni vardır:

 

İlk olarak, kaynak basıncı çok yüksektir, bu da çok az temas direncine ve lehimi eritmek ve akmak için yetersiz ısıya neden olur.Çözüm, kaynak basıncını azaltmaktır;

 

İkinci sebep ise kaynak akımının ve kaynak süresinin çok kısa olması, oluşan ısının çok düşük olması ve sürenin lehimin akmasına ve tam olarak nüfuz etmesine izin vermeye yeterli olmamasıdır.Çözüm, kaynak akışını artırmak ve kaynak süresini uzatmaktır.

 

Üçüncü neden, lehimin bileşim oranının kaynak iş parçası için malzemeye göre daha az uygun olmasıdır.Çözüm, uygun lehimi değiştirmektir.

 

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.