Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Punta kaynak makinesinin iş parçasını dökmek ve hatta yakmak için çok büyük olmasının nedeni
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Punta kaynak makinesinin iş parçasını dökmek ve hatta yakmak için çok büyük olmasının nedeni

2021-10-22

Son şirket haberleri Punta kaynak makinesinin iş parçasını dökmek ve hatta yakmak için çok büyük olmasının nedeni

Punta kaynakçılarda kaynak sıçraması iki durumda olabilir: erken sıçrama ve geç sıçrama:

 

İlk olarak, erken sıçramanın nedeni, iş parçasının tamamen sıkıştırılmadığında boşalmaya başlamasıdır; bu, esas olarak elektrot ile iş parçası arasındaki sıçramaya veya iş parçası ve elektrota verilen hasara yansır.Çözüm, ön basınç süresini uzatmak veya kaynak basıncını arttırmaktır.

 

İkincisi, geç sıçramanın nedeni, eriyen çekirdek büyüdüğünde, kaynak basıncının çok küçük olması, bu da kaynaşmış çekirdek metalin dışarı çıkmasına ve aşırı yanmasına neden olur; bu, esas olarak nokta kaynak döngüsü tamamlanmaya yaklaştığında sıçramaya yansır. .Çözüm, punta kaynağının kaynak basıncını artırmak veya kaynak akımını azaltmaktır.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.