Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Şangay'daki 2019 Essen Kaynak ve Kesme Fuarı'ndaki Booth E2262'de bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Şangay'daki 2019 Essen Kaynak ve Kesme Fuarı'ndaki Booth E2262'de bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz

2019-06-12

Son şirket haberleri Şangay'daki 2019 Essen Kaynak ve Kesme Fuarı'ndaki Booth E2262'de bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz

Sevgili Beyefendi / Hanımefendi,

Şirketimiz, 25 Haziran 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri ​​arasında Shanghai New International Expo Center'da 2019 Essen Kaynak ve Kesme Fuarı'na katılacak. Sergilenen makinelerimiz arasında endüstriyel kaynak robotu, kapasitör deşarj nokta kaynak makinası, orta frekans nokta kaynak makinası, pnömatik AC nokta kaynak makinası, otomatik örgülü tel kaynak ve kesme makinası bulunmaktadır. Daha fazla tartışma ve işbirliği için E2262 numaralı standımıza hoş geldiniz. Ziyaretle ilgileniyorsanız, lütfen ziyaretçi ön kaydı için aşağıdaki web sitesine giriş yapın.

http://www.beijing-essen-welding.com/en/Visitor%20Guide.htm

Ekle: Shanghai Yeni Uluslararası Fuar Merkezi, 2345 Longyang Yolu, Pudong Yeni Alan, Shanghai, PRC

25-28 Haziran 2019

Herhangi bir sorunuz, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

BeijingEssen Kaynak ve Kesme Fuarı!

- Bir kez geldiğinde, her sene geleceksin!

Çin Makine Mühendisliği Derneği (CMES), CMES Kaynak Kurumu, Çin Kaynak Birliği (CWA), CWA Kaynak Ekipmanları Komitesi, Alman Kaynak Derneği (DVS) ve Messe'nin sponsor olduğu Pekin Essen Kaynak ve Kesme Fuarı (BEW) Essen GmbH, dünyanın önde gelen iki profesyonel kaynak fuarından biridir. Her yıl kaynak endüstrisinde (üreticiler, distribütörler, acenteler, araştırma kurumları, devlet daireleri vb.) On binlerce profesyonelin ilgisini çekmektedir.

BEW, 20 kez başarıyla gerçekleştirildi ve ölçeği her seferinde genişledi. Yeni katılımcıların artmasına rağmen, Lincoln, Panasonic, Golden Bridge, Kaiyuan Group, ABB, Beijing Time ve benzeri pek çok ünlü katılımcı, fuarın kalitesini ve standardını sağlayan düzenli olarak geliyor. 21. BEW ise brüt sergi alanı, aralarında 28 ülkeden 900'ün üzerinde katılımcı ile 84.700'dü, aralarında 189 katılımcı da denizaşırı ülkelerdendi. Fuar boyunca 49 ülke ve bölgeden 44,152 ziyaretçi girişi fuarı ziyarete geldi. Ziyaretçiler ağırlıklı olarak makine imalatı, basınçlı kap, otomobil üretimi, demiryolu lokomotifleri, petrol boru hatları, gemi yapımı, havacılık ve havacılık sanayi sektörlerinden geliyor. Yaklaşık 40 yerli ve yabancı profesyonel dergi, ilgili sergiler, web sitelerinin fuarı olduğunu bildirdi.

En büyük ve en etkili olay olan BEW, tüm dünyada ithalat ve ihracat ticaretinin yanı sıra, yurt içi için bir platform sağlar. 21. Pekin Essen Kaynak ve Kesme Fuarı, 14-17 Haziran 2016 tarihlerinde Pekin'deki New China Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.