Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Direnç kaynağı nedir? Hwashi uzmanları sizin için cevap verecek!
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Direnç kaynağı nedir? Hwashi uzmanları sizin için cevap verecek!

2021-10-22

Son şirket haberleri Direnç kaynağı nedir? Hwashi uzmanları sizin için cevap verecek!

Direnç kaynağı nedir? Hwashi uzmanları sizin için cevap verecek!

 

Direnç kaynağı, kaynak konumuna basınç uygularken ısı ve kaynak üretmek için iş parçasının direnç ve kaynak temas yüzeyinden bir elektrik akımının geçirildiği bir kaynak işlemidir. Yüksek üretim verimliliği, düşük maliyet, malzeme tasarrufu özelliklerine sahiptir. ve kolay otomasyon. Havacılık, otomotiv, enerji, elektronik, donanım ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Farklı kaynak güç kaynaklarına göre, güç frekansı AC kaynak makinesi ve alt kutup doğrultucu kaynak makinesine ayrılabilir, üç fazlı düşük -frekans kaynak makinesi, kapasitör enerji depolama kaynak makinesi, invertör kaynak makinesi, vb. Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle, özellikle bilgisayar teknolojisinin ve güç bileşeni teknolojisinin geliştirilmesiyle, yeni bir kontrolör olarak invertör direnç kaynağı, kapsamlı bir gelişme sağlamıştır. .Yüksek kalite ve düşük tüketim gibi dikkat çekici özelliklere sahiptir ve aw olarak kullanılacaktır.ide aralığı. Düşük kaliteli, yüksek güç tüketimi güç frekanslı AC kaynakçı, kapasitör enerji depolama kaynakçı, invertör kaynakçı, vb. değiştirin.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.