Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri İnverter güç kaynağı ile normal kaynak güç kaynağı arasındaki fark nedir?
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

İnverter güç kaynağı ile normal kaynak güç kaynağı arasındaki fark nedir?

2021-10-22

Son şirket haberleri İnverter güç kaynağı ile normal kaynak güç kaynağı arasındaki fark nedir?

İnverter güç kaynağı ile normal kaynak güç kaynağı arasındaki fark nedir?

Hwashi sana söyler

 

İnverter güç kaynağı ile normal kaynak güç kaynağı arasındaki fark nedir? Guangdong Hwashi Tteknoloji ortak., LTD profesyonel bir kaynak ekipmanı üreticisidir. Gelişmiş ara frekans invertörü nokta projeksiyon kaynakçısı, otomobil parçaları, alçak gerilim elektrikli ev aletleri, ev aletleri, donanım, aletler ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

İnverter güç kaynağı, yeni bir DC kaynak makinesi türüdür. Prensip, alternatif akım kullanmaktır, doğru akıma doğrultulmuş ve filtrelenmiştir. İnverter devresi daha sonra yüksek voltajlı ara frekans alternatif akımına dönüştürülür. Daha sonra voltaj düşük voltaja düşürülür. alternatif veya doğru akım çıkışı.Temel prensibi şu şekilde özetlenebilir: AC-DC-AC-DC.

 

Prensibinden, geleneksel doğrultucu kaynak makinesi ile arasındaki en büyük farkın, çıkışı doğrudan düzeltmediği, ancak doğrultmadan sonra ve daha sonra doğru akım elde etmek için invertör aracılığıyla; ve sonra doğrultucu, yani kaynak makinesi olduğu görülebilir. inverter kaynak makinesi olarak adlandırılır.

 

Bu kaynak makinesi, yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, yüksek güç faktörü, düşük yüksüz kayıp, %80-90'a varan verimlilik ve küçük boyutlu, kaynaklaması kolay özelliklere sahiptir. Ayarlama, bu nedenle pazar tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.