Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Punta kaynakçı ile projeksiyon kaynakçı arasındaki fark nedir? Hwashi uzmanları size söylüyor!
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Punta kaynakçı ile projeksiyon kaynakçı arasındaki fark nedir? Hwashi uzmanları size söylüyor!

2021-10-22

Son şirket haberleri Punta kaynakçı ile projeksiyon kaynakçı arasındaki fark nedir? Hwashi uzmanları size söylüyor!

Punta kaynakçı ile projeksiyon kaynakçı arasındaki fark nedir? Hwashi uzmanları size söylüyor!

 

Projeksiyon kaynakçısı ile punta kaynakçı arasındaki fark, projeksiyon kaynakçı iş parçasının belirli bir şekil ve boyutta bir projeksiyon bloğuna önceden üretilmesi gerekmesidir.Kaynak sırasında mevcut yol alanının boyutu, nokta kaynağı gibi elektrik uç yüzeyindeki boyuta göre değil, tümseğin boyutuna göre belirlenir.Sonuç olarak, projeksiyon kaynak elektrotunun uç yüzünün boyutu arttırılabilir ve elektrottaki akım yoğunluğu azaltılabilir, böylece daha yüksek mukavemet ve daha düşük iletkenlik seçilebilir.

 

Projeksiyon kaynağı esas olarak düşük karbonlu çelik ve alaşımlı çelik damgalama parçalarının kaynağı için kullanılır. Projeksiyon kaynağının birçok türü vardır. Plaka projeksiyon kaynağına ek olarak, somun ve vida projeksiyon kaynağı, hat çapraz projeksiyon kaynağı, boru projeksiyon kaynağı ve T plaka vardır. projeksiyon kaynağı.

 

Levha izdüşüm kaynağı için en uygun kalınlık 0,5 ~ 4 mm'dir. İnce levhaları kaynak yaparken, izdüşüm tasarım gereksinimleri çok katıdır ve kaynakçının mükemmel takip etmesi gerekir. Bu nedenle, punta kaynağı 0,25 mm'den küçük levha kalınlıkları için daha uygundur. .

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.