Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hwashi MID-Frekans Punta Kaynak Makineleri Neden Bu Kadar Üstün?
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Hwashi MID-Frekans Punta Kaynak Makineleri Neden Bu Kadar Üstün?

2021-10-22

Son şirket haberleri Hwashi MID-Frekans Punta Kaynak Makineleri Neden Bu Kadar Üstün?

Hwashi MID-Frekans Punta Kaynak Makineleri Neden Bu Kadar Üstün?

 

Orta frekanslı punta kaynak makinesi, dünyanın en gelişmiş direnç kaynağı ürünleridir.Orta frekans invertör nokta kaynak makinesinin profesyonel bir araştırma ve geliştirme üreticisi olan Guangdong Hwashi Technology INC., orta frekansın invertör noktasını dönüştürmek için güçlü teknik ekibine ve güçlü varlık gücüne de güvenmektedir.Kaynak makinesinin üstün performansı tam olarak gerçekleştirilmiştir.

 

1) Orta frekanslı punta kaynak makinesinin transformatörü hafiftir, küçük boyutludur ve giriş gücü düşüktür, bu nedenle transformatör tarafından bağlanan kaynak tabancasını kullanmak çok uygundur.Otomatik üretim hattında geleneksel frekans kaynak makinesi kullanıldığında, robotun çok güçlü bir yük kapasitesine sahip olması gerekir ve orta frekanslı invertör nokta kaynak makinesinin transformatörü robotun yükünü büyük ölçüde azaltabilir.

 

2) Orta frekanslı punta kaynak makinesinin kaynak akımı, DC'ye yakın dikdörtgen dalgadır, bu nedenle belirgin bir tepe akımı yoktur, erime çekirdeğinin boyutu sabit ve genişletilmiştir, neredeyse hiç sıçrama yoktur, kaynak kalitesi sabittir, yüksek termal verim .Endüstriyel invertör kaynak makineleriyle karşılaştırıldığında, orta frekanslı invertör nokta kaynak makineleri, kaynak akımını %40 oranında azaltarak elektrotların ömrünü büyük ölçüde uzatabilir.

 

3) Orta frekanslı punta kaynak makineleri, alüminyum alaşımları, paslanmaz çelik, yüksek mukavemetli çelik levhalar ve diğer malzemeler gibi çeşitli malzemeleri ve egzotik metalleri kaynaklamak için uygundur.Ayrıca, galvanizli levha ve sıradan çok katmanlı levha kaynağı için kaynak kalitesi, frekans kaynak makinesinden çok daha yüksektir.

 

4) Orta frekanslı punta kaynak makinesi, üç fazlı yük dengeleme özelliklerine sahiptir, güç faktörü 0,9 veya daha yüksek olabilir.

 

5) Orta frekanslı punta kaynak makinesinin akımı, ayarlanan değere daha hızlı ulaşabilir ve parametreler daha doğru analiz edilebilir.Tepki hızı, AC nokta kaynakçı frekansının sadece %5'i kadardır ve kaynak kalitesi kontrolü daha hassastır.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.