Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Alüminyum sacın punta kaynak işleminde neden yanlış kaynaklar ortaya çıkıyor?
Olaylar
Bize Ulaşın
86-752-3528326
Şimdi İletişime Geçin

Alüminyum sacın punta kaynak işleminde neden yanlış kaynaklar ortaya çıkıyor?

2021-10-22

Son şirket haberleri Alüminyum sacın punta kaynak işleminde neden yanlış kaynaklar ortaya çıkıyor?

Alüminyum levhanın punta kaynak işleminde yanlış kaynak yapılmasının başlıca üç nedeni vardır:

 

Birinci neden, kaynak basıncının çok yüksek olmasıdır, çünkü alüminyum levha yüksek elektriksel iletkenliğe ve yumuşak malzemeye sahiptir ve kaynak basıncı temas direncini azaltır ve üretilen ısı nitelikli bir külçe üretmek için yeterli değildir.

İkinci sebep ise alüminyum levhanın yüzeyinde oluşan oksit filminin çok kalın olması ve temizlenmemiş olmasıdır. Çözüm, kaynak veya mekanik işlem (örn. taşlama, kumlama vb.) öncesi yüzeyin dekapaj yapılmasıdır.

 

Üçüncüsü nokta kaynak makinesinin yanlış seçilmesidir. Alüminyum levhaların ısıl ve elektriksel iletkenliği çok yüksektir ve ara frekans invertörü DC nokta kaynakçıları veya enerji depolamalı nokta kaynakçıları gibi sert özelliklerin ve DC nokta kaynak makinelerinin kullanılmasını gerektirir.

 

Guangdong Hwashi Technology INC., seri direnç kaynak makinesi (nokta kaynağı, dokunmatik kaynak, dikiş kaynağı, sıra kaynağı, alın kaynağı) ve endüstriyel robotların (altı eksenli mekanik kol, kaynak robotu ve yükleme robotu, transfer robotu) üretiminde uzmanlaşmıştır. taşlama ve polisaj robotu, boyama robotu, tutkal robotu) araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, hizmet yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, mutfak aletleri, aydınlatma, donanım araçları, elektrik ve elektrik alanlarında kullanılmaktadır. , enstrümantasyon, 3C elektronik endüstrisi, otomobil ve motosiklet parçaları, askeri havacılık ve diğer alanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre, uygun genel sağlamak için çeşitli kaynak makineleri, otomatik kaynak ekipmanları ve kaynak montaj hatları, montaj hatları vb. geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. kurumsal dönüşüm ve yükseltme için otomasyon çözümleri ve işletmelerin tr'den dönüşüm ve yükseltme hizmetini hızla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorek üretim modundan orta ve üst düzey üretim moduna.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.