Ev > Ürünler > Endüstriyel Kaynak Robotları >
Endüstriyel Robot Kol Taşıma Manipülatörü Hwashi

Endüstriyel Robot Kol Taşıma Manipülatörü Hwashi

0.6MPA Endüstriyel Robot Kolu

1000kg Endüstriyel Robot Kolu

ISO Punta Kaynak Robotları

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Hwashi

Sertifika:

CE CCC ISO

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
işlev:
Aktar
kullanım modu:
Manuel destekli kullanım
Renk:
özelleştirme
jig ve fikstür:
Özelleştirmek için malların işlenmesine göre
ağırlığı al:
600kg-1000kg
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 Takım
Fiyat
Negotiation
Ambalaj bilgileri
deniz layık ahşap paket
Teslim süresi
30 iş günü
Ödeme koşulları
L / C, T / T
Yetenek temini
Ayda 50 Set
Ürün Açıklaması

Ürün Detayları

Handling Manipulator, bir istasyona sabitlenmiş ve yalnızca operasyonel bir çalışma yarıçapı içinde çalışabilen, güç destekli bir robottur.Sabitleme makinelerinin çoğu iş parçalarını taşımak için kullanılır.Robot, hava kompresörü tarafından üretilen hava basıncı aracılığıyla kuvvetin denge prensibini benimser, böylece malzeme kaldırıldığında veya düşürüldüğünde askıya alınır, 0 yerçekimine ulaşır, çalıştırma kolundaki düğme, kolay aktarımı, işin hassas konumunu gerçekleştirir. -parça, çok yönlü çalışma işlevi, çok çeşitli sıkıştırma malzemeleri, basit kullanım, güvenli ve verimli ve benzeri özelliklere sahiptir.

 

 

Endüstriyel Robot Kol Taşıma Manipülatörü Hwashi 0Endüstriyel Robot Kol Taşıma Manipülatörü Hwashi 1

Özellikleri

1.Kolay ve hızlı kullanım: Operatörün çekişini takip edin, iş parçasını kaldırın, itin ve çekin, yuvarlayın, yatırın ve diğer eylemleri tamamlayın, iş parçasını hareket ettirmesi kolay, yardımcı montaj iş parçası.2. Darbesiz ve geri tepmesiz süspansiyon: Ürün monte edildiğinde, darbe ve geri tepme kuvveti olduğunda sıradan kaldırma ekipmanından kaçınmak için yumuşak yerleştirmeyi sağlayabilir.3. Konumlandırma doğruluğu: Ürünün rastgele hareketi doğru konumlandırmasını sağlamak için sıfır yerçekimi süspansiyon durumu.4.Enerji tasarrufu: Tüm makinenin bir güç kaynağına ihtiyacı yoktur, tüm işi 0.6MPA gaz kaynağı hattına yalnızca bir erişim yapabilir.5.Güvenlik: Pnömatik kontrol sistemi, hava kaynağı kazara kesinti koruması, yanlış çalıştırma koruması, düşük voltaj alarmı, güvenlik ve konum kelebek frenleri, tampon gaz tankları ve diğer güvenlik mekanizmalarından oluşan seçilmiş ithal yüksek kaliteli pnömatik bileşenler, maksimum koruma çalışma ve iş parçası güvenliği.

 

Manipülatör Uygulaması

Taşıma Manipülatörü, üretim endüstrisinde malzeme transferi, yüksek frekanslı taşıma, hassas konumlandırma, iş parçalarının montajı, bitmiş ürün paletleme, nakliye ve benzeri her bağlantıda kullanılabilir.Ağırlıklı olarak otomobil imalatı, metalurjik döküm, metal ürünler, makine imalatı, kağıt işleme, baskı ve paketleme, gıda, tütün ve içecek, giyim kumaşları, ev aletleri, elektronik iletişim, güç dağıtımı, askeri araştırma, havacılık ve gemiler, kimyasal yağ, inşaat malzemeler ev, seramik banyo, ahşap işleme, depolama lojistik merkezi ve diğer endüstriler.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2023 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.