Ana sayfa ÜrünlerKondansatör Deşarj Kaynak Makinesi

Pnömatik AC Darbeli Nokta Kaynak Makinesi Hwashi Kapasitör Boşaltma Orta Frekans Çevirici

Pnömatik AC Darbeli Nokta Kaynak Makinesi Hwashi Kapasitör Boşaltma Orta Frekans Çevirici

Pnömatik AC Darbeli Nokta Kaynak Makinesi Hwashi Kapasitör Boşaltma Orta Frekans Çevirici
Pneumatic AC Pulse Spot Welding Machine Hwashi Capacitor Discharge Medium Frequency Inverter
Pnömatik AC Darbeli Nokta Kaynak Makinesi Hwashi Kapasitör Boşaltma Orta Frekans Çevirici
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HWASHI
Sertifika: CE/CCC/ISO
Model numarası: WL-MF-90K
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: deniz layık ahşap paket
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 7-30 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 50 takım
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Hwashi Kapasitör Deşarj, Orta Frekans Çevirici, Pnömatik AC Darbeli punta kaynak makinesi Uygulama: Alüminyum ve bakır ürünler için kaynak
Boyut: 480x900x1600*mm Ağırlık: 350kg
Şart: Yeni Garanti: 12 ay
Standart: CE/CCC/ISO Hizmet Ömrü: 8-10 yıl
Vurgulamak:

AC Darbeli Punta Kaynak Makinesi

,

Pnömatik Punta Kaynak Makinesi

,

CCC Kapasitör Boşaltma Kaynakçısı

Hwashi Kapasitör Deşarj, Orta Frekans Çevirici, Pnömatik AC Darbeli punta kaynak makinesi

 

Ürün uygulaması

Makinelerimiz, mutfak eşyaları, otomobil yapımı, motosiklet üretimi, gözlük, donanım, ev aletleri, alçak gerilim aparatı, asansör, kompresör vb. Gibi çeşitli endüstrilere yaygın olarak uygulanmaktadır.

 

 

Kondansatör Boşaltma Punta Kaynak Makinası

Verimli enerji tasarrufu, şebekeden düşük anlık güç, yüksek güç faktörü, düşük maliyetli kapasitör deşarj kaynak makinesi çin, şebeke üzerinde düşük etki, enerji tasarrufu, kararlı çıktı ve iyi tutarlılık.Katı kaynak, renk değişikliği yok, cilalama işleminden tasarruf, yüksek verimlilik.

Güçlendirilmiş özel tasarlanmış çelik yapıyı gövde olarak benimseyin.Hızlı hızlı kaynak yaparken ana gövdenin sabit yoğunluğunu sağlamak için makul stres ağırlık merkezi.Bu arada, diğer eylemler için stres destek noktası ve çalışma platformu sağlayabilir.Lütfen paslanmaz çelik kondansatör deşarj nokta kaynak makinemizi satın aldığınızdan emin olun, size bir kapasitör deşarj nokta kaynak makinesi fabrika fiyatı sağlayacağız.

Pnömatik AC Darbeli Nokta Kaynak Makinesi Hwashi Kapasitör Boşaltma Orta Frekans Çevirici 0

Kondansatör Boşaltma Punta Kaynak Makinası

Verimli enerji tasarrufu, şebekeden düşük anlık güç, yüksek güç faktörü, düşük maliyetli kapasitör deşarj kaynak makinesi çin, şebeke üzerinde düşük etki, enerji tasarrufu, kararlı çıktı ve iyi tutarlılık.Katı kaynak, renk değişikliği yok, cilalama işleminden tasarruf, yüksek verimlilik.Güçlendirilmiş özel tasarlanmış çelik yapıyı gövde olarak benimseyin.Hızlı hızlı kaynak yaparken ana gövdenin sabit yoğunluğunu sağlamak için makul stres ağırlık merkezi.Bu arada, diğer eylemler için stres destek noktası ve çalışma platformu sağlayabilir.Lütfen paslanmaz çelik kondansatör deşarj nokta kaynak makinemizi satın aldığınızdan emin olun, size bir kapasitör deşarj nokta kaynak makinesi fabrika fiyatı sağlayacağız.

 

 

Orta Frekans Çevirici DC Punta Kaynak Makinası

1. Enerji Tasarrufu: 90K orta frekanslı invertör dc punta kaynak makinesi, ac güç kullanımıyla karşılaştırır, elektrik tüketimini azaltmaya yardımcı olabilir.Aynı ağırlıktaki transformatör daha fazla enerji üretebilir.Ayrıca büyük otomatik kaynak kelepçesi ile rahatlıkla kullanılabilir.
2. Yarı otomatik bir tesiste, bir orta frekans transformatörü, ikincil devredeki paralel bağlantı durumunu azaltmak için birçok düşük frekanslı transformatörün yerini alabilir.
3. Yüksek kaliteli alüminyum bakır dc nokta kaynak makinesi, güç faktörünü iyileştirir, üretim maliyetini düşürür.
4. Geniş açık alanda bulunan ikincil devredeki paraziti azaltın
5. Güç kaynağı ünitesinin yük dengesini sağlamak için: MF invertör nokta/projeksiyon kaynakçısı, enerji depolayabilen üç fazlı kaynakları kullanır.
6. 90K orta frekanslı invertör dc nokta kaynak makinesi, elektrik şebekesinin dalgalanması ve voltaj düşüşü için daha uygundur 7. Akımın daha hassas ve hızlı kontrolü
8. Daha güvenilir süreç: Uygulanan direnç kaynak metallerinin çoğu için, kaynak yapmak için DC kullanmak daha iyi bir etki elde etmeye yardımcı olacaktır.
9. MF sisteminin teknolojisi, kontrollü silikonun bozulmasından kaynaklanan hasar sonuçlarını önleyebilen daha geleneksel ve güvenilirdir.
10. Yüksek kaliteli alüminyum bakır dc nokta kaynak makinesi, her bir nokta kaynağının enerjisinden tasarruf etmek ve kaynak döngüsünü azaltmak dahil olmak üzere işletme maliyetini düşürür.90K dc punta kaynak makinesi fabrika fiyatı ile ilgileniyorsanız bize dikkat edebilirsiniz.
Pnömatik AC Darbeli Nokta Kaynak Makinesi Hwashi Kapasitör Boşaltma Orta Frekans Çevirici 1
Pnömatik AC Darbeli punta kaynak makinesi
 
Basınçlı ve kaynak hızının stabilitesini ve hareketliliğini sağlayabilen basınçlı silindirin özel tasarım entegrasyonu.1. Uzun süreli çalışmanın istikrarını ve güvenilirliğini sağlamak için su soğutma sistemini aynı şekilde zorladı.
2. Basınçlı elektrot hızı ayarlanabilir, basınç sırasında kaynak iş parçasına olan etkiyi yavaşlatır, ayrıca kaynak sırasında gürültüyü azaltır.
3. Üst ve alt elektrot, kaynak işleminin çalışmasını iyileştirebilen ek strok basınçlı modu benimser.
4. Kaynak Kontrol Sistemi: WD-KD5 Akıllı Mikrobilgisayar Kontrolörü.Ürettiğimiz AC darbeli punta kaynak makinesi, birçok kaynak kontrolör tipi ile eşleştirilebilir.
5. Silikon Kontrollü: Batı Almanya'dan kontrol edilen SEMIKRON, IXYS Silicon'u veya Amerika Birleşik Devletleri'nden kontrol edilen IR Silicon'u benimseyin;
6. Pnömatik Kontrol Sistemi: Manyetik valf ve gaz düzeneğinin büyük yer değiştirmesini, yeterli hava beslemesini benimseyin;hızlı egzoz silindirini, hızlı tepkiyi, iyi servo performansını benimseyin.
7. Kaynak Trafosu: Yüksek saflıkta silikon çelik disk rafine kaynak transformatörünü benimseyin;İyi geçirgenlik ve elektriksel iletkenlik;Daha az elektrik tüketimi;8mm+8mm düşük karbonlu çelik gibi metal plakaları kaynaklayabilir.
Pnömatik AC Darbeli Nokta Kaynak Makinesi Hwashi Kapasitör Boşaltma Orta Frekans Çevirici 2

İletişim bilgileri
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.

İlgili kişi: Kary Hou

Tel: +8613380655800

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
En iyi ürünleri
Diğer ürünler