Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Tel Örgü Kaynak Makinesi >
Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı

Buzdolabı Hasır Punta Kaynak Makinesi

Portal Tipi Hasır Kaynak Makinesi

Buzdolabı Tel Raf Punta Kaynak Makinesi

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

HWASHI

Sertifika:

CE

Model numarası:

WL-SQ-150K*2

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Ürün adı:
Portal Tipi Hasır Kaynak Makinası
Boyut(L*W*H):
Ürününüze göre
Ağırlık:
Ürününüze göre
Ana bileşenler:
PLC, Motor, Motorlu
Garanti:
1 yıl
Kaynak güç kaynağı:
AC / ÇF DC
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 takım
Fiyat
Negotiation
Ambalaj bilgileri
FCL için denize uygun ahşap paket veya PVC Film
Teslim süresi
Ödemenizi aldıktan sonra 30 - 45 iş günü
Ödeme koşulları
Akreditif, T/T
Yetenek temini
ayda 50 set
Ürün Açıklaması

Çelik Hasır Punta Kaynak Makinesi Buzdolabı Tel Raf Çok Noktalı Punta Kaynak Makinesi

Buzdolabı Tel Raf Üretim Hattı Makinesi Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi, H tipi tel örgü çok kafalı otomatik kaynak makinesidir.On elektrot kullanır ve otomatik besleme sistemi ile donatılmıştır.Tam otomatik yükleme elde etmek için tel, fikstüre otomatik olarak düşürülecektir.Bundan sonra otomatik olarak besleme ve kaynak işlemini gerçekleştirecektir.Tek yönlü ve çift katmanlı besleme cihazı, kaynağı bitirmek için otomatik olarak ileri ve geri hareket edebilir ve kaynak mesafesi rastgele ayarlanabilir. Çok noktalı kaynak ile tel örgü toplu üretimi için uygundur.
Kaynak şekli, 10 kaynak kafası ile tek yönlü çift katmanlı otomatik kademeli beslemedir.Etkili kaynak genişliği 1200 mm, etkili kaynak uzunluğu ise 1000 mm'dir.Bu makine, ana makine gövdesi, kaynak trafosu, pnömatik tahrik cihazı, üst ve alt elektrotlar, otomatik tel doldurma cihazı, elektrik kontrol sistemi, soğutma sistemi ve PLC çalışma kontrol sisteminden oluşmaktadır.

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 0

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 1 Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 2

Akıllı kaynak kontrol sistemi

Kaynak konumu, kaynak akımı ve diğer verilerin koordinat verilerini girerek otomatik kaynak yapma

Kaynak Kafaları ve Fikstürleri

Her tel raf ürününün çizimlerine göre işleme ve tasarım.(özelleştirilmiş

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 3 Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 4

Otomatik Tel Dolum Sistemi

Hazneye önceden kesilmiş düz telleri koyabilirsiniz, ardından tel dolum makinesi armatürün içine tel dolumunu otomatik olarak yapacaktır.Çalışma verimliliğini artırmaya ve işgücünü azaltmaya yardımcı olur

Otomatik Çift Katmanlı Besleyici

Bir fikstür kaynak işlemi altındayken, tel doldurma sistemi telleri diğer fikstür üzerine aynı anda yükleyecektir.Kaynak bittiğinde, besleyici armatürü otomatik olarak değiştirecektir.Böylece verimlilik arttırılabilir.

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 5

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 6

Üretim Hattı Makineleri

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 7 Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 8

Tel Yassılaştırma ve Kesme Makinası

Bu makine yuvarlak teli düz tele işleyebilir.Yuvarlak teli otomatik olarak besleyecek ve gerekli uzunlukta kesecektir.
Normalde 8 mm tel bobini hazırlamanız ve bunu 12x3 mm düz tel şerit haline getirmeniz gerekecektir.

Yüksek Devirli Tel Doğrultma ve Kesme Makinası

Bu makine, 2 mm'den 4 mm'ye kadar tellerin seri üretimine yardımcı olacaktır.Bu makine hızı, normal hızlı tel kesme makinesinin neredeyse 5 katıdır.Üretim hızını artırmaya ve işçilik maliyetini düşürmeye yardımcı olur.

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 9 Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 10

Tel Çerçeve Bükme Makinası

Bu makine, düz veya yuvarlak telleri kare şekilli tel çerçeveye bükmeye yardımcı olur.Üretim hızını artırmak için birden fazla teli aynı anda bükebilir.

Tel Çerçeve Alın Kaynak Makinası

Kaynak kafası sayısı ağın kaynak genişliğine bağlıdır.Farklı kaynak kafası sırasıyla farklı kaynak programları ve akımı ayarlanabilir.

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 11 Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 12

Tel Çerçeve Çift T-Butt Makinası

Bu makine, tel rafın çapraz çubuklarını tel çerçeveye kaynaklamak için kullanılır.Çift kafa tasarımı, üretim oranını artırmaya yardımcı olur.Kolay operasyon.Otomatik hareket ve kaynak uygulamasını da tasarlayabiliriz.

Tel Kenar Düzeltme Makinesi

Kaynaktan sonra, tel çerçeveden telin kenarını kesmek için düzeltme makinesine ihtiyacımız var.Yüzeyi temiz ve pürüzsüz hale getirmek için.

 

 

Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 13 Tel Raf için Buzdolabı Çelik Hasır Nokta Kaynak Makinesi Çok Noktalı 14

2D Tel Sap Bükme Makinası

Bu makine tel sapı bükmek için kullanılır.2-6mm tel bükmeye uygundur.Ve kalıbı değiştirmeden telin herhangi bir şeklini bükebilirsiniz.

3D Tel Bükme Makinası

Bu makine, teli 3 boyutlu şekle bükmek için kullanılır.2-6mm veya 3-8mm tel bükmeye uygundur.Ve kalıbı değiştirmeden telin herhangi bir 3D şeklini bükebilirsiniz.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kondansatör Deşarj Kaynak Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Her hakkı saklıdır.